Шановний Клієнт, ми дякуємо Вам за те, що обираєте сервісний центр «Тойота Сіті Плаза» для обслуговування свого автомобіля.

«Тойота Сіті Плаза» є дилерським центром зі 100% японськими інвестиціями та надає повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Toyota у відповідності до міжнародних стандартів Toyota Motor Corporation.

Спеціально для вас, з 1 березня 2018 року., ми вдосконалили нашу програму лояльності і пропонуємо вам користуватися сервісними послугами за спеціальними, ще більш привабливими, цінами.

Програма лояльності для гарантійних* автомобілів Toyota

Карта лояльности надає 10% знижки на сервісні роботи, запчастини та аксесуари без обмежень за типами робіт та видів аксесуарів / запасних частин. Виключення складають послуги / аксесуари / запчастини, на які на момент замовлення діє інша спеціальна акціонна пропозиція.

Програма лояльності для гарантійних автомобілів поширюється на автомобілі Toyota, придбані в автосалоні «Тойота Сіті Плаза» в період дії гарантій виробника на придбаний автомобіль.

Стати учасником програми лояльності Ви можете:

  • при купівлі нового автомобіля Toyota в дилерському центры «Тойота Сіті Плаза» та встановлення аксесуарів / додаткового обладнання на суму від 20 000 грн .;
  • при обслуговуванні автомобіля в сервісному центрі «Тойота Сіті Плаза» двічі та більше разів на рік.
  • Термін дії карти становить 1 рік. Подовження спеціальних умов здійснюється при дотриманні правил програми лояльності.

Програма лояльності для автомобілів старше 3 років

Карта лояльности надає 15% знижки на сервісні роботи, аксесуари та запчастини за виключенням групи товарів «EDC» - 0, 1, А (високі ціни, агрегати (двигуни, трансмісії), товари, необхідні для проведення спеціальних сервісних кампаній виробника та гарантійних ремонтів, іміджеві товари (спойлери, обвіси), а також послуги / аксесуари / запчастини, на які на момент візиту діє спеціальна акційна пропозиція.

Стати учасником програми лояльності Ви можете під час  візиту до  сервісного  центру «Тойота Сіті Плаза».

Термін дії карти становить 1 рік.

Подовження дії карт здійснюється за умови відвідування сервісного центру «Сіті Плаза» не менш 3 разів на рік з дати отримання картки.

 *Під  гарантійним терміном  мається на увазі лише період до 3-х років.

 

Дізнатись більше про програму лояльності та умови отримання спеціальної картки Ви можете зателефонувавши нам за номером телефону +380 44 492 7000 або відвідати нас за адресою  пр. С. Бандери (Московський), 24Б.