«Саміт Моторз Україна» належить міжнародній корпорації «Сумітомо», яка входить в список найвпливовіших компаній Forbes. Почавши свою діяльність ще в XVII столітті, «Сумітомо» розвиває такі напрямки, як експорт та імпорт товарів, важка промисловість, посередництво, інвестиції національного і міжнародного характеру.

Як офіційний дилер Toyota зі 100% японськими інвестиціями, ми оперуємо досвідом однієї з найстаріших і найбагатших корпорацій у світі. Наша місія - будувати довгострокові відносини з нашими Клієнтами і Партнерами, перевершуючи їх очікування і виправдовуючи довіру, завдяки щирій гостинності та японській якості сервісу.

Ми пропонуємо для корпоративних клієнтів:
  • Продаж автомобілів Toyota - лідера світового ринку.
  • Повний модельний ряд офіційно представлених Toyota, тест-драйв, укомплектування аксесуарами і додатковим обладнанням, індивідуальне формування програми лояльності, придбання в кредит або лізинг, послуги зі страхування.
  • Весь спектр сервісного обслуговування.
  • Регламентне технічне обслуговування, поточний ремонт, ремонт кузова автомобіля, шиномонтаж і готель для шин. Висока якість обслуговування забезпечується завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованому персоналу.